2022-2023 BASKETBOL YEREL LIGLER U16 YILDIZ ERKERKLER MÜSABAKA FİKSTÜRÜ

2022-2023 BASKETBOL YEREL LIGLER U 16 YILDIZ ERKEK MÜSABAKA FİKSTÜRÜ

NOT: FİKSTÜRÜ İNDİRMEK İÇİN LÜTFEN ÜSTTEKİ LİNKE TIKLAYIN

 

A GRUBU B GRUBU
1. IŞIK S.K 1. BİGA 18 EYLÜL S.K
2. BİGA GELİŞİM S.K 2. ÇANAKKALE BELEDİYE S.K
3. ÇANAKKALE BASKETBOL S.K. 3. TÜRK TELEKOM S.K. (A)
4. TÜRK TELEKOMS.K. (B) 4. BASKETBOL ATÖLYESİ S.K
MAÇ NO TARİH SAAT TAKIMLAR TAKIMLAR SALON SONUÇLAR
1 8.11.2022 19:30 IŞIK S.K. TÜRK TELEKOM S.K. (B) ANAFARTALAR S.S. 69-40
2 9.11.2022 19:30 ÇANAKKALE BELEDİYE S.K. TÜRK TELEKOM S.K. (A) ANAFARTALAR S.S. 47-94
3 11.11.2022 19:30 BİGA GELİŞİM SK. ÇANAKKALE BASKETBOL S.K. BİGA S.S 66-44
4 20.11.2022 14:30 BİGA 18 EYLÜL S.K. BASKETBOL ATÖLYESİ S.K. BİGA S.S 51-60
5 22.11.2022 19:30 ÇANAKKALE BASKETBOL S.K. IŞIK S.K. ANAFARTALAR S.S. 48-50
6 23.11.2022 19:30 BASKETBOL ATÖLYESİ S.K. ÇANAKKALE BELEDİYE S.K. ANAFARTALAR S.S. 30-63
7 26.11.2022 14:30 IŞIK S.K. BİGA GELİŞİM SK. ANAFARTALAR S.S. 57-46
8 29.11.2022 18:00 ÇANAKKALE BASKETBOL S.K. TÜRK TELEKOM S.K. (B) ANAFARTALAR S.S.
9 2.12.2022 21:00 TÜRK TELEKOM S.K. (B) BİGA GELİŞİM SK. ANAFARTALAR S.S.
10 4.12.2022 14:30 BİGA 18 EYLÜL S.K. ÇANAKKALE BELEDİYE S.K. BİGA S.S
11 09.12.2022 19:30 TÜRK TELEKOM S.K. (A) BASKETBOL ATÖLYESİ S.K. ANAFARTALAR S.S.
12 11.12.2022 17:30 BİGA 18 EYLÜL S.K. TÜRK TELEKOM S.K. (A) BİGA S.S
13 16.12.2022 19:30 A GRUBU 1.CİSİ B GRUBU 2.CİSİ ANAFARTALAR SS
14 16.12.2022 21:00 B GRUBU 1.CİSİ A GRUBU 2.CİSİ ANAFARTALAR SS
15 19.12.2022 18:00 B GRUBU 2.CİSİ B GRUBU 1.CİSİ ANAFARTALAR SS
16 19.12.2022 19:30 A GRUBU 2.CİSİ A GRUBU 1.CİSİ ANAFARTALAR SS
1. Müsabakalar tek devre deplasmanlı lig usulüne göre oynanır. Gruplarında 1. ve 2.  olan takımlar Final Grubuna çıkar.
2. 2007-2008 doğumlu oyunculara takımlarında yer verebilirler.
3. Final Grubu müsabakaları tek devreli lig usulüne göre Merkezde oynanır. En fazla puanı olan takım şampiyonluğa ulaşır.
4. Müsabaka program değişikliği İl Tertip Komitesine aittir.

Post Author: Çanakkale Basketbol