U18 Genç Kızlar Fikstür

2023-2024 BASKETBOL U18 GENÇ KIZLAR MÜSABAKA FİKSTÜRÜ TAKIMLAR 1. EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR 2. ÇANAKKALE BELEDİYESPOR B 3. İÇDAŞ SPOR 4. ÇANAKKALE BELEDİYESPOR A MAÇ NO TARİH SAAT TAKIMLAR TAKIMLAR SALON SONUÇ 1 6.12.2023 19:00 İÇDAŞ SPOR ÇANAKKALE BELEDİYE A BİGA SS 31 – 66 2 6.12.2023 19:00 EDREMİT BELEDİYESİ GÜRE S. ÇANAKKALE BELEDİYE B EDREMİT […]

U12 Minikler Fikstür Kızlar

2023-2024 BASKETBOL YEREL LİGLER U12 KIZLAR MÜSABAKA FİKSTÜRÜ TAKIMLAR 1. İÇDAŞ 2. BİGA 18 EYLÜL 3. OPTİMUM 4. AYVACIK ÜMMÜHANHATUN İÖO SK 5. HAVRAN BELEDİYE   Tarih Saat Hafta Ev Sahibi Takım Misafir Takım Salon Faaliyet 25.06.2024 13:00 1 BİGA 18 EYLÜL OPTİMUM GENÇLİK Biga SS 69 – 7 26.05.2024 13:00 1 İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ […]

U11 Minik Erkekler Fikstür

2023-2024 BASKETBOL YEREL LİGLER U11 MİNİK ERKEKLER MÜSABAKA FİKSTÜRÜ A GRUBU B GRUBU 1.IŞIK SK 1.BİGA 18 EYLÜL SK  B 2.TÜRK TELEKOMSPOR SK.  A 2.ÇANAKKALE BASKETBOL SK 3.BİGA 18 EYLÜL  A 3.OPTİMUM GSK 4.DEV ADAM POTANIN RENKLERİ SK 4.TÜRK TELEKOMSPOR SK.  B Maç No Tarih Saat Ev Sahibi Takım Misafir Takım Salon Faaliyet Grup Hafta […]

U10 Junior Erkekler Fikstür

2023-2024 BASKETBOL YEREL LİGLER U10 MİNİK ERKEKLER MÜSABAKA FİKSTÜRÜ   TAKIMLAR 1. OPTİMUM SK 2. DEVADAM POTANIN RENKLERİ A 3. T.TELEKOM SK 4. IŞIK SK 5. BİGA 18 EYLÜL  SK A 6. ÇANAKKALE BASKETBOL SK 7. ÇANAKKALE BELEDİYE SK 8. DEVADAM POTANIN RENKLERİ B 9. BİGA 18 EYLÜL SK B   Maç No  Tarih Saat […]

U12 Minikler Erkekler Fikstür

2023-2024 BASKETBOL YEREL LİGLER U12 MİNİK ERKEKLER MÜSABAKA FİKSTÜRÜ   TAKIMLAR 1. DEV ADAM POTANIN RENKLERİ A 2. IŞIK SPOR 3. T.TELEKOM SK 4. BİGA 18 EYLÜL SK A 5. OPTİMUM SK 6. BASKETBOL AKADEMİSİ SK 7. KEPEZ SK 8. ÇANAKKALE BELEDİYE SK 9. DEV ADAM POTANIN RENKLERİ B 10. BİGA 18 EYLÜL SK B […]

U10 Junior Fikstür Kızlar

2023-2024 BASKETBOL YEREL LİGLER U10 JUNIOR KADINLAR MÜSABAKA FİKSTÜRÜ TAKIMLAR 1. 2. 3. 4. 5. AÇIKLAMALAR : 1. Müsabakalar ÇİFT  DEVRE deplasmanlı lig usulüne göre oynanır. En fazla Galibiyeti alan takım şampiyonluğa ulaşır. Galibiyet ve puan eşitliği durumunda TBF nin yönetmelikleri uygulanır. 2. 2006-2007 doğumlu oyunculara takımlarında yer verebilirler. 3. Müsabaka program değişikliği İl Tertip […]

U11 Minikler Fikstür Kızlar

2023-2024 BASKETBOL YEREL LİGLER U11 KIZLAR MÜSABAKA FİKSTÜRÜ TAKIMLAR 1. İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ (A) 2. ÜMMÜHAN HATUN İÖO SK 3. İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ (B) 4. HAVRAN BELEDİYE 5. OPTİMUM GENÇLİK MAÇ NO TARİH SAAT TAKIMLAR TAKIMLAR SALON SONUÇ 1 1.06.2024 12:30 İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ (B) OPTİMUM GENÇLİK Anafartalar Spor Salonu U11K 2 1.06.2024 14:00 İÇDAŞ […]

U14 Küçükler Fikstür Erkekler

2023-2024 SEZONU U14 KÜÇÜK ERKEKLER MÜSABAKA FİKSTÜRÜ A GRUBU B GRUBU 1. BİGA 18 EYLÜL SK 1. ÇANAKKALE BASKETBOL SK 2. TÜRK TELEKOMSPOR SK. 2. IŞIK SK 3. OPTİMUM GSK 3. DEV ADAM POTANIN RENKLERİ SK 4. BASK MAÇ NO TARİH SAAT TAKIMLAR TAKIMLAR SALON SONUÇ 1 30.09.2023 11:00 BASKETBOL ATÖLYESİ OPTİMUM GENÇLİK ANAFARTALAR S.S […]

U14 Küçük Kızlar Fikstür

  Tarih Saat A Takım Sonuç B Takım Grubu Şehir Salon 28.11.2023 19:00 ARKA SPOR 43 – 30 ÇELMAK TENİS AKADEMİ A BALIKESİR Kurtdereli Spor Salonu 29.11.2023 19:00 BURHANİYE BELEDİYE 21 – 83 ÜMMÜHAN HATUN ORTAOKULU SK B BALIKESİR Burhaniye Spor Salonu 29.11.2023 21:00 EDREMİT BLD. GÜRESPOR 48 – 72 HAVRAN BELEDİYE B BALIKESİR Edremit […]

U16 Yıldızlar Fikstür Kızlar

U16 YILDIZ KIZLAR MÜSABAKA FİKSTÜRÜ TAKIMLAR 1.ÇANAKKALE BELEDİYE SPOR 2. İÇDAŞ A 3. İÇDAŞ B (LİGDEN ÇEKİLDİ) 4. AYVACIK ÜMMÜHANHATUN OO SK MAÇ NO TARİH SAAT TAKIMLAR TAKIMLAR SALON SONUÇ 1 18.11.2023 14:00 İÇDAŞ A İÇDAŞ B BİGA S.S 72 – 25 2 18.11.2023 16:00 ÇANAKKALE BELEDİYE S. ÜMMÜHANHATUN OO S. ANAFARTALAR 48 – 47 […]