U16 Yıldız Erkekler Puan Durumu

FİNAL GRUBU PUAN TABLOSU TAKIM O G M AS YS PUAN 1. ÇANAKKALE BELEDİYE A 11 11 0 911 537 22 2. TÜRK TELEKOM S.K. 11 6 5 628 582 17 3. IŞIK S.K 11 5 6 626 625 16 4.  ÇANAKKALE BELEDİYE B 11 4 7 616 681 15 NORMAL  SEZON PUAN TABLOSU TAKIM […]

U18 Genç Kızlar Puan Durumu

U18 Genç Kızlar Puan Durumu TAKIMLAR G M AS YS P 1. ÇANAKKALE BELEDİYESPOR A 6 0 345 177 10 2. İÇDAŞ SPOR 3 3 241 269 9 3. EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR 3 3 ( 1 M Hükmen) 223 219 8 4. ÇANAKKALE BELEDİYESPOR B 0 0 0 0 0

U18 Genç Kızlar Fikstür

2023-2024 BASKETBOL U18 GENÇ KIZLAR MÜSABAKA FİKSTÜRÜ TAKIMLAR 1. EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR 2. ÇANAKKALE BELEDİYESPOR B 3. İÇDAŞ SPOR 4. ÇANAKKALE BELEDİYESPOR A MAÇ NO TARİH SAAT TAKIMLAR TAKIMLAR SALON SONUÇ 1 6.12.2023 19:00 İÇDAŞ SPOR ÇANAKKALE BELEDİYE A BİGA SS 31 – 66 2 6.12.2023 19:00 EDREMİT BELEDİYESİ GÜRE S. ÇANAKKALE BELEDİYE B EDREMİT […]

Büyük Erkekler Puan Durumu

  Büyük Erkekler Puan Durumu TAKIMLAR G M AS YS P 1. ÇANAKKALE BELEDİYESPOR A 5 0 402 231 10 2. BİGA 18 EYLÜL SK 4 1 1135 101 9 3. ÇANAKKALE BELEDİYESPOR B 2 3 308 316 7 4. ÇANAKKALE BASKETBOL SK 2 3 273 322 6 5. BİGA GELİŞİM SPOR 2 3 258 […]

U12 Minikler Fikstür Kızlar

2023-2024 BASKETBOL YEREL LİGLER U12 KIZLAR MÜSABAKA FİKSTÜRÜ TAKIMLAR 1. İÇDAŞ 2. BİGA 18 EYLÜL 3. OPTİMUM 4. AYVACIK ÜMMÜHANHATUN İÖO SK 5. HAVRAN BELEDİYE   Tarih Saat Hafta Ev Sahibi Takım Misafir Takım Salon Faaliyet 25.06.2024 13:00 1 BİGA 18 EYLÜL OPTİMUM GENÇLİK Biga SS 69 – 7 26.05.2024 13:00 1 İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ […]

U11 Minik Erkekler Fikstür

2023-2024 BASKETBOL YEREL LİGLER U11 MİNİK ERKEKLER MÜSABAKA FİKSTÜRÜ A GRUBU B GRUBU 1.IŞIK SK 1.BİGA 18 EYLÜL SK  B 2.TÜRK TELEKOMSPOR SK.  A 2.ÇANAKKALE BASKETBOL SK 3.BİGA 18 EYLÜL  A 3.OPTİMUM GSK 4.DEV ADAM POTANIN RENKLERİ SK 4.TÜRK TELEKOMSPOR SK.  B Maç No Tarih Saat Ev Sahibi Takım Misafir Takım Salon Faaliyet Grup Hafta […]

U10 Junior Erkekler Fikstür

2023-2024 BASKETBOL YEREL LİGLER U10 MİNİK ERKEKLER MÜSABAKA FİKSTÜRÜ   TAKIMLAR 1. OPTİMUM SK 2. DEVADAM POTANIN RENKLERİ A 3. T.TELEKOM SK 4. IŞIK SK 5. BİGA 18 EYLÜL  SK A 6. ÇANAKKALE BASKETBOL SK 7. ÇANAKKALE BELEDİYE SK 8. DEVADAM POTANIN RENKLERİ B 9. BİGA 18 EYLÜL SK B   Maç No  Tarih Saat […]

U12 Minikler Erkekler Fikstür

2023-2024 BASKETBOL YEREL LİGLER U12 MİNİK ERKEKLER MÜSABAKA FİKSTÜRÜ   TAKIMLAR 1. DEV ADAM POTANIN RENKLERİ A 2. IŞIK SPOR 3. T.TELEKOM SK 4. BİGA 18 EYLÜL SK A 5. OPTİMUM SK 6. BASKETBOL AKADEMİSİ SK 7. KEPEZ SK 8. ÇANAKKALE BELEDİYE SK 9. DEV ADAM POTANIN RENKLERİ B 10. BİGA 18 EYLÜL SK B […]