U10 Junior Erkekler Fikstür

2023-2024 BASKETBOL YEREL LİGLER U10 MİNİK ERKEKLER MÜSABAKA FİKSTÜRÜ

 

TAKIMLAR
1. OPTİMUM SK
2. DEVADAM POTANIN RENKLERİ A
3. T.TELEKOM SK
4. IŞIK SK
5. BİGA 18 EYLÜL  SK A
6. ÇANAKKALE BASKETBOL SK
7. ÇANAKKALE BELEDİYE SK
8. DEVADAM POTANIN RENKLERİ B
9. BİGA 18 EYLÜL SK B
 
Maç No  Tarih Saat Hafta Ev Sahibi Takım Misafir Takım Salon Maç Sonucu
1 2.03.2024 17:30 1 BİGA 18 EYLÜL (B) TÜRK TELEKOM BİGA İÇDAŞ SS 13 – 54
2 2.03.2024 18:30 1 ÇANAKKALE BASKETBOL OPTİMUM GENÇLİK ANAFARTALAR SS 34 – 25
3 3.03.2024 16:30 1 DEV ADAM PR (A) DEV ADAM PR (B) ANAFARTALAR SS 31 – 8
4 6.03.2024 18:00 1 ÇANAKKALE BELEDİYE IŞIK GENÇLİK 18 MART SS 0 – 20
5 09.03.2024 10:00 2 OPTİMUM GENÇLİK ÇANAKKALE BELEDİYE 18 MART SS 20 – 0
6 09.03.2024 12:00 2 IŞIK GENÇLİK DEV ADAM PR (A) 18 MART SS 21 – 30
7 09.03.2024 15:00 2 BİGA 18 EYLÜL (A) BİGA 18 EYLÜL (B) BİGA SS 61 – 13
8 10.03.2024 18:00 2 TÜRK TELEKOM ÇANAKKALE BASKETBOL 18 MART SS 28 – 40
9 17.03.2024 14:00 3 ÇANAKKALE BASKETBOL BİGA 18 EYLÜL (A) 18 MART SS 40 – 27
10 17.03.2024 15:30 3 DEV ADAM PR (A) OPTİMUM GENÇLİK 18 MART SS 17 – 27
11 19.03.2024 18:00 3 DEV ADAM PR (B) IŞIK GENÇLİK 18 MART SS 5 – 48
12 21.03.2024 18:00 3 ÇANAKKALE BELEDİYE TÜRK TELEKOM 18 MART SS 5 – 46
13 24.03.2024 13:30 4 BİGA 18 EYLÜL (B) ÇANAKKALE BASKETBOL BİGA SS 13 – 64
14 24.03.2024 15:00 4 BİGA 18 EYLÜL (A) ÇANAKKALE BELEDİYE BİGA SS 20 – 0
15 26.03.2024 17:45 4 TÜRK TELEKOM DEV ADAM PR (A) 18 MART SS 30 – 40
16 27.03.2024 17:45 4 OPTİMUM GENÇLİK DEV ADAM PR (B) 18 MART SS 47 – 11
17 5 BİGA 18 EYLÜL (B) ANAFARTALAR SS ***
18 30.03.2024 11:00 5 DEV ADAM POTANIN RENKLERİ (A) BİGA 18 EYLÜL (A) ANAFARTALAR SS 19 – 41
19 01.04.2024 17:45 5 DEV ADAM POTANIN RENKLERİ (B) TÜRK TELEKOM 18 MART SS 12 – 56
20 05.04.2024 17:45 5 IŞIK GENÇLİK OPTİMUM GENÇLİK 18 MART SS ***
21 15.04.2024 17:45 6 TÜRK TELEKOM IŞIK GENÇLİK ANAFARTALAR SS U10 E
22 6 ÇANAKKALE BASKETBOL U10 E
23 21.04.2024 14:30 6 BİGA 18 EYLÜL (B) DEV ADAM POTANIN RENKLERİ (A) BİGA SS U10 E
24 21.04.2024 16:00 6 BİGA 18 EYLÜL (A) DEV ADAM POTANIN RENKLERİ (B) BİGA SS U10 E
25 7 OPTİMUM GENÇLİK TÜRK TELEKOM U10 E
26 7 IŞIK GENÇLİK BİGA 18 EYLÜL (A) U10 E
27 7 DEV ADAM PR (A) ÇANAKKALE BASKETBOL U10 E
28 7 DEV ADAM PR (B) BİGA 18 EYLÜL (B) U10 E
29 8 DEV ADAM PR (A) U10 E
30 8 BİGA 18 EYLÜL (A) OPTİMUM GENÇLİK U10 E
31 8 BİGA 18 EYLÜL (B) IŞIK GENÇLİK U10 E
32 8 ÇANAKKALE BASKETBOL DEV ADAM PR (B) U10 E
33 9 TÜRK TELEKOM BİGA 18 EYLÜL (A) U10 E
34 9 OPTİMUM GENÇLİK BİGA 18 EYLÜL (B) U10 E
35 9 DEV ADAM PR (B) U10 E
36 9 IŞIK GENÇLİK ÇANAKKALE BASKETBOL U10 E

 

AÇIKLAMALAR :
1. Müsabakalar TEK  DEVRE deplasmanlı lig usulüne göre oynanır. En fazla Galibiyeti alan takım şampiyonluğa ulaşır. Galibiyet ve puan eşitliği durumunda TBF nin yönetmelikleri uygulanır.

2. 2014-2015 doğumlu oyunculara takımlarında yer verebilirler.

3. Müsabaka program değişikliği İl Tertip Komitesine aittir.

 

Post Author: Çanakkale Basketbol