ÇANAKKALE U14 KIZLAR ŞAMPİYONU İÇDAŞ SPOR B TAKIMI OLDU

Türkiye Basketbol Federasyonu Yerel ligler faaliyetleri kapsamında yapılan 2022-2023  Basketbol U14 Küçük Kızlar sezonuna katılan toplam 4 Takımın deplasmanlı çift devre oynanan ligi İÇDAŞ B takımı Şampiyon olarak tamamladı.

Ligde oynanan toplam 12 maçta da rakiplerine üstünlük sağlayan İÇDAŞ SPOR Takımı ilimizi Marmara Küçük Kızlar Bölge birinciliğinde temsil etmeye hak kazanmıştır.

U14 Kızlar ligine katılarak üst düzey bir performans sergileyerek dereceye giren 2. İÇDAŞ A 3. AYVACIK ÜMMÜHANHATUN İ.Ö.O. Spor Kulübü 4. DEVADAM POTANIN RENKLERİ Spor kulüplerimizi kutluyor ve tebrik ediyoruz.

22.01.2023 tarihinde gerçekleşen ödül töreninde şampiyon olan İÇDAŞ B takımı sporcuları 1.lik kupasını ve madalyalarını Çanakkale İl Gençlik ve Spor Müdürü Ömer KALKAN ve Şube Müdürü Simge ÖZTÜRK’ün elinden, 2. olan İÇDAŞ B takımı kupa ve madalyalarını Basketbol İl Temsilcisi Ahmet BECAN’ın elinden 3. olan AYVACIK ÜMMÜHANHATUN İ.Ö.O. Spor Kulübümüze kupa madalyalarını Türkiye Basketbol Federasyonu Eski Klasman Hakemi ve İl Hakem Kurulu Üyesi Erol KAVAK elinden aldılar. Tüm sporcuları ve takım idarecilerini kutluyor, İÇDAŞ Spor Kulübümüze Şampiyonalarda başarılar diliyoruz.

Post Author: Çanakkale Basketbol