ÇANAKKALE U16 KIZLAR ŞAMPİYONU İÇDAŞ SPOR A TAKIMI OLDU

Türkiye Basketbol Federasyonu 2022-2023  sezonu yerel ligler faaliyetleri kapsamında yapılan U16 Yıldız Kızlar kategorisinde toplam 5 Takımın katıldığı ve  deplasmanlı çift devre oynanan ligi İÇDAŞ B takımı Şampiyon olarak tamamladı.

Ligde oynanan tüm maçlarda rakiplerine üstünlük sağlayarak ligi namağlup bitiren İÇDAŞ SPOR B Takımı ilimizi Marmara Yıldız Kızlar Bölge birinciliğinde temsil etmeye hak kazanmıştır.

U16 Kızlar ligine katılarak üst düzey bir performans sergileyerek dereceye giren 2. ÇANAKKALE BELEDİYE SPOR 3. İÇDAŞ B 4. AYVACIK ÜMMÜHANHATUN İ.Ö.O. Spor kulüplerimizi kutluyor ve tebrik ediyoruz.

22.01.2023 tarihinde gerçekleşen ödül töreninde şampiyon olan İÇDAŞ A takımı sporcuları 1.lik kupasını ve madalyalarını Içdas Spor Kulübü Baskani Fuat Erkan Tekin’in elinden, 2. olan ÇANAKKALE BELEDİYE Spor takımı kupa ve madalyalarını Basketbol İl Temsilcisi Ahmet BECAN’ın elinden 3. olan İÇDAŞ B takımına kupa madalyalarını İl Hakem Kurulu Üyesi Erdal Yıldırım’ın elinden aldılar. Tüm sporcuları ve takım idarecilerini kutluyor, İÇDAŞ Spor Kulübümüze Şampiyonalarda başarılar diliyoruz.

Post Author: Çanakkale Basketbol