BÜYÜK ERKEKLER ŞAMPİYONU ÇANAKKALE BELEDİYE SPOR

Türkiye Basketbol Federasyonu Yerel ligler faaliyetleri kapsamında yapılan 2022-2023  Basketbol Büyük Erkekler sezonuna katılan toplam 4 Takımın deplasmanlı Çift devre olarak oynanan ligi ÇANAKKALE BELEDİYE SPOR B  namağlup Şampiyon olarak bitirdi. Ligde oynanan toplam 12 maçta da rakiplerine üstünlük sağlayan ÇANAKKALE BELEDİYE SPOR B ilimizi Bölgesel Liginde temsil etmeye hak kazanmıştır.

Şampiyon olan Çanakkale Belediye Spor kulübü B takımı sporcularımız 1.lik kupasını ve madalyalarını Çanakkale İl Gençlik ve Spor Şube Müdürü Sayın Sedat BEKTAŞ’ın elinden aldılar. 2. olan Biga 18 Eylül Spor Kulübümüze kupa ve madalyalarını Çanakkale İl Gençlik ve Spor Şube Müdürü Sayın Simge ÖZTÜRK’ün elinden alırken, 3. olan Çanakkale Belediye Spor Kulübü A takımına ise kupa ve madalyalarını Çanakkale Basketbol İl Temsilcimiz Sayın Ahmet Becan takdim etmişlerdir.

Büyük Erkekler ligine katılarak üst düzey bir performans sergileyen tüm sporcularımızı ve takım idarecilerini kutluyor, ÇANAKKALE BELEDİYE SPOR Kulübümüze Bölgesel Lig mücadelesinde başarılar diliyoruz.

 

 

Post Author: Çanakkale Basketbol