2022-2023 BASKETBOL YEREL LİGLER U14 KÜÇÜK ERKEKLER MÜSABAKA FİKSTÜRÜ

2022-2023 BASKETBOL YEREL LİGLER U14 KÜÇÜK ERKEKLER MÜSABAKA FİKSTÜRÜ

NOT: FİKSTÜRÜ İNDİRMEK İÇİN LÜTFEN ÜSTTEKİ LİNKE TIKLAYIN

A GRUBU B GRUBU
1. DEV ADAM POTANIN RENKLERİ SK 1. TÜRK TELEKOMSPOR K.
2. BİGA 18 EYLÜL GSK (A) 2. IŞIK GSK (A)
3. OPTİMUM GSK 3. BİGA 18 EYLÜL GSK (B)
4. ÇANAKKALE BELEDİYESPOR (B) 4. ÇANAKKALE BELEDİYESPOR (A)
5. IŞIK GSK (B)
MAÇ NO TARİH SAAT TAKIMLAR TAKIMLAR SALON MAÇ SONUCU
1 30.10.2022 18:00 TÜRK TELEKOMSPOR K. ÇANAKKALE BELEDİYESPOR (A) ANAFARTALAR S.S. 69 – 35
2 2.11.2022 19:30 DEV ADAM POTANIN RENKLERİ S.K ÇANAKKALE BELEDİYESPOR(B) ANAFARTALAR S.S. 33 – 69
3 4.11.2022 19:30 IŞIK G.S.K. (B) OPTİMUM GSK ANAFARTALAR S.S. 15 – 56
4 5.11.2022 18:30 ÇANAKKALE BELEDİYESPOR(B) IŞIK G.S.K. (B) 18 MART  S.S. 118 – 11
5 6.11.2022 13:00 BİGA 18 EYLÜL GSK (A) OPTİMUM GSK BİGA S.S 30 – 51 
6 6.11.2022 14:30 BİGA 18 EYLÜL GSK (B) ÇANAKKALE BELEDİYESPOR (A) BİGA S.S 67 – 45
7 19.11.2022 13:00 BİGA 18 EYLÜL GSK (A) IŞIK G.S.K.(B) BİGA S.S 55-20
8 19.11.2022 14:30 BİGA 18 EYLÜL GSK (B) IŞIK G.S.K. (A) BİGA S.S  40-86
9 20.11.2022 13:00 OPTİMUM GSK DEV ADAM POTANIN RENKLERİ S.K ANAFARTALAR S.S. 50 – 41
10 04.12.2022 13:00 ÇANAKKALE BELEDİYESPOR(B) BİGA 18 EYLÜL GSK (A) BİGA S.S.
11 27.11.2022 14:30 IŞIK G.S.K. (B) DEV ADAM POTANIN RENKLERİ S.K ANAFARTALAR S.S.
12 3.12.2022 13:00 DEV ADAM POTANIN RENKLERİ S.K BİGA 18 EYLÜL GSK (A) 18 MART SS
13 3.12.2022 14:30 TÜRK TELEKOMSPOR K. BİGA 18 EYLÜL GSK (B) 18 MART  SS
14 4.12.2022 14:30 IŞIK G.S.K. (A) ÇANAKKALE BELEDİYESPOR(A) ANAFARTALAR SS
15 5.12.2022 19:00 OPTİMUM GSK ÇANAKKALE BELEDİYESPOR (B) ANAFARTALAR SS
16 07.12.2022 19:30 IŞIK G.S.K.(A) TÜRK TELEKOMSPOR K. ANAFARTALAR S.S.
17 11.12.2022 13:00 A GRUBU 1.CİSİ B GRUBU 2.CİSİ ANAFARTALAR SS
18 11.12.2022 14:30 B GRUBU 1.CİSİ A GRUBU 2.CİSİ ANAFARTALAR SS
19 18.12.2022 13:00 B GRUBU 2.CİSİ B GRUBU 1.CİSİ ANAFARTALAR SS
20 18.12.2022 14:30 A GRUBU 2.CİSİ A GRUBU 1.CİSİ ANAFARTALAR SS
21 25.12.2022 13:00 A GRUBU 2.CİSİ B GRUBU 2.CİSİ ANAFARTALAR SS
22 25.12.2022 14:30 A GRUBU 1.CİSİ B GRUBU 1.CİSİ ANAFARTALAR SS
1. Müsabakalar tek devre deplasmanlı lig usulüne göre oynanır. Gruplarında 1. ve 2.  olan takımlar Final Grubuna çıkar.
2. 2009-2010 doğumlu oyunculara takımlarında yer verebilirler.
3. Final Grubu müsabakaları tek devreli lig usulüne göre Merkezde oynanır.
4. Müsabaka program değişikliği İl Tertip Komitesine aittir.

Post Author: Çanakkale Basketbol